Aktualności

Ogłoszenie

 

OGŁOSZENIE

 

Trzcianeckie Towarzystwo Budownictwa Społecznego informuje,, że istnieje możliwość najmu lokalu użytkowego o pow. 109,69 m2 przy Placu Pocztowym 4 w Trzciance. Lokal dwupoziomowy. Poziom górny ok. 35 m2 , reszta na poziomie piwnicy. Lokal posiada zaplecze socjalne. Sposób ogrzewania - gazowe. Czynsz miesięczny to 1500,00 zł netto plus pozostałe media. Do objęcia od zaraz.

Kontakt:

Agnieszka Kina

tel. 533-327-013

Rusza program "Mieszkanie za remont"

 

Rusza program "Mieszkanie za remont"

Trzcianeckie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o. o. przedstawia zasady wynajmowania lokali oraz wykaz mieszkań przeznaczonych do remontu dla osób z listy burmistrza oczekujących na mieszkanie komunalne.

Zasady wynajmowania lokali przeznaczonych do remontu na koszt przyszłego najemcy:

1. Do remontu mogą być przeznaczone lokale, których stopień zużycia elementów budowlanych i urządzeń technicznych kwalifikują lokal do przeprowadzenia tego remontu.

2. O remont lokali mogą ubiegać się osoby umieszczone na liście osób uprawnionych do zawarcia umowy najmu lokalu mieszkalnego spełniające kryteria dochodowe określone w § 5 Uchwały Nr XV/139/19 Rady Miejskiej Trzcianki z dnia 30 października 2019 r. w sprawie zasad wynajmowania lokali wchodzących w skład mieszkaniowego zasobu gminy Trzcianka, które zadeklarują wykonanie niezbędnych prac remontowych na swój koszt i ryzyko, bez prawa zwrotu lub rozliczenia poniesionych nakładów.

3. Wyboru osoby, z której zarządca nieruchomości zawrze umowę o remont, dokonuje się zgodnie z kolejnością wnikającą z listy, o której mowa w pkt. 2

4. Wniosek o zakwalifikowanie do wykonania remontu lokalu należy pobrać w Trzcianeckim Towarzystwie Budownictwa Społecznego Sp. z o. o., ul. Żeromskiego 15, 64-980 Trzcianka, piętro I, pokój nr 15.  

 

 Dokument do pobrania

 

Wykaz lokali przeznaczonych do remontu

 

Wykaz lokali przeznaczonych do remontu

 Dokument do pobrania

 

Zagrożenie epidemiologiczne

 

KOMUNIKAT

 

 

W związku z panującym zagrożeniem epidemiologicznym Trzcianeckie TBS apeluje o załatwianie spraw w formie telefonicznej lub elektronicznej w celu maksymalnego ograniczenia wizyt osobistych w siedzibie firmy.

 

Kontakt

 Trzcianeckie Towarzystwo

Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.

ul. Żeromskiego 15

64 – 980 Trzcianka

 

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

sekretariat        67 216 23 14

księgowość       533 327 012

administracja    533 327 013

remonty             533 327 014

 

godziny urzędowania:

poniedziałek   7 - 16

wtorek            7 - 15

środa              7 - 15

czwartek         7 - 15

piątek              7 - 14

 

Podkategorie